Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.11

29. 11. 2017

Ahoj všichni ! 

Dneska mi něco došlo, ale půjdu pěkně popořadě a budu doufat, že se na konci všichni pochopíme. :) 

Ve škole jsme měli předmět, na kterém došlo na hodně osobní témata. Plus jsem poznala hodně lidí, kteří si píší deníky, nebo prostě něco píší a třídí si tak své myšlenky, názory a pocity. Kdo si píše deník, jistě ví, o čem je řeč. 

Nějak se to ve mně pomíchalo a uvědomila jsem si, jak moc mi chybí psaní. Nemyslím psaní webu, ale osobní psaní. Jenom to moje. Když píšu sem, jasně že se snažím, aby se vám to líbilo, nějak pobavilo nebo inspirovalo. To byl taky cíl webu. Ale šlapu si na jazyk, když sem občas píšu, jelikož napsat v dnešní době něco fakt osobního a dát to veřejně se čas od času nevyplácí. Občas se postrádá to pochopení a tolerance, čímž ovšem nechci nikoho z vás obviňovat, nebo si na vás dělat negativní pohled. TO NE! 

Web mi hodně pomohl najít v sobě to, co chci. Chci psát. Pro lidi i pro sebe. Vypsat ze sebe všechen smutek, strach a bolest, který ve mně je svobodně a beze strachu, jak to kdo pochopí. A udělat si v sobě místo na nové věci. Původně jsem byla v takovém afektu, že jsem chtěla web zrušit. Pak mi to přišlo jako pěkná blbost, když už já, anti technik dokázala něco takového vyrobit. Také si velice vážím vás, kteří to čtete a třeba si v tom něco hledáte, nebo se motivujete či zamýšlíte, pobavíte, odpočinete, to už je na vás. Bylo by prostě pěkně hnusné stisknout DELETE a bez vysvětlení zmizet.

Trochu se tedy změní přispívání. Budu sem dávat věci, u kterých se budu moct beze strachu rozepsat a otevřít. Teď to může vypadat, že dosavadní zápisy jsou lež, TAK TO OPĚT NENÍ! Ale byly chvíle, kdy jsem mazala něco, co bych tam ráda nechala, ale bála jsem se. Setkala jsem již s nepochopením a musela nějaké příspěvky mazat a přepisovat. Aniž bych chtěla samozřejmě. Moje rodina někde žije, má kolem sebe spoustu lidí a já nevím, kdo z nich web čte a kdo ne. A už se bohužel objevili tací, kteří měli jisté komentáře a já se doma nechci opět hádat a přít a vysvětlovat, jak jsem to myslela atp. To nemám za potřebí.

Vážně jsem z celého srdce ráda za vás, kteří sem chodíte a něco si přečtete. Ani jsem v to na začátku nedoufala. (ale nebudeme tu hrát na city). Vážím si hlavně toho, že jsou lidé, kteří neodsuzují člověka za jeho někdy až prapodivné a směšné názory, případně za to, že byl (je?) nemocný a píše o tom. Za to vám patří velké dík. Proto tedy web zůstává.

A co se tedy změní? Budu sem dávat hlavně zážitky z prázdnin, dovolených, brigády, výletů,... Budu sdílet radosti a zážitky, a třeba i typy a inspirace, kam zajít (zajet) a co se dá kde vidět. Plus o Vánocích, jak jsem slíbila, bych ráda psala každý den. A prostě další věci, které bych chtěla sdílet a budu je moct napsat přímo. Mám v sobě ale dost věcí, které touto formou napsat nejdou (ani to nebudu riskovat) a nechci je v sobě dusit. Věřím, že u vás najdu pochopení a neodradí vás to sem chodit, i když tu třeba delší dobu nic nepřibude. 

Předem tedy děkuji za pochopení. Ať se vám daří, mějte se krásně a ,,uvidíme se,, v pátek 1.12 a budeme společně odpočítávat 24,23,22,.... :) :) :) 

Ahojky, Ivet 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář